Kadra

Powierzenie swojego dziecka nieznanym osobom jest jednym z najbardziej stresujących momentów, z którym muszą się zmierzyć Rodzice.

Aby choć trochę oswoić ten strach i zmniejszyć Państwa stres, serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami! Poznajmy się lepiej!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 skład personelu zatrudnionego w żłobku jest dostosowany do liczby dzieci uczęszczających do placówki.

Jeden opiekun może sprawować opiekę w żłobku – nad maksymalnie ośmiorgiem dzieci, a w przypadku gdy w grupie znajduje się dziecko niepełnosprawne, dziecko wymagające szczególnej opieki lub dziecko, które nie ukończyło pierwszego roku życia maksymalnie nad pięciorgiem dzieci.

Opiekunki legitymują się odpowiednimi kwalifikacjami, zgodnie zobowiązującymi przepisami prawnymi. Wszyscy pracownicy żłobka posiadają zaświadczenia o niekaralności i nie figurują w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym lub nie zostały skazane prawomocnym wyrokiem za inne przestępstwo umyślne.

Personel opiekuńczy przeszkolony jest  z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 – 17:00

Żłobek „Małe Skauty I”