Opis żłobka
Żłobek „Małe Skauty I” przy ul. Radkowskiej 26 mieści się w nowoczesnym, bezpiecznym i dobrze wyposażonym budynku wraz z atrakcyjnym placem zabaw. W skład żłobka wchodzą 3 sale z toaletami wyposażonymi w urządzenia sanitarne dostosowane do dzieci w wieku żłobkowym. Zajęcia dla dzieci prowadzone są w jasnych, przestronnych i klimatyzowanych salach, które bogato są wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne. Dzieci czują się tu komfortowo, radośnie spędzając czas na zabawie, a nad ich bezpieczeństwem czuwa m. in. monitoring z 60 dniowym dostępem do danych archiwalnych.
Nasza Kadra to zespół doświadczonych opiekunek, które cechuje empatia, zaangażowanie oraz ogromna kreatywność. Nasze opiekunki codziennie dbają o domową atmosferę, są oddane dzieciom i wkładają w pracę całe swoje serce.
W żłobku realizowany jest bogaty program edukacyjny wraz z językiem angielskim. Zaproponowana zostanie również wyjątkowa oferta zajęć dodatkowych, takich jak: dogoterapia, muzykoterapia, zajęcia z logopedą i psychologiem, zajęcia z elementami SI, zajęcia z wykorzystaniem interaktywnej podłogi. Nasza placówka posiada również wieloosobowe wózki, z których dzieci korzystają podczas spacerów w pobliskie tereny zielone.
W żłobku „Małe Skauty I” postawiono na zdrowe odżywianie, dlatego też posiłki dla naszych dzieci przygotowywane są przez profesjonalną kadrę. Wszystkie podawane posiłki są pełnowartościowe i przygotowywane z wysokiej jakości składników. Korzystamy z naturalnych, nieprzetworzonych produktów, niezawierających cukru – ogromną wagę przywiązujemy do sezonowości, naturalności i pochodzenia produktów.

Budynek – Żłobek „Małe Skauty I” ul. Radkowska 26, 50-537 Wrocław

Opieka nad dziećmi do lat 3,

Godziny pracy żłobka: 07:00-17:00

Dojazd do Żłobka „Małe Skauty I” ul Radkowska 26
1) w odległości ok. 630 metrów od wejścia głównego do żłobka znajduje się przystanek MPK
– ul. Świeradowska – linia 31, 32, 136 145 oraz K; (stan na 07.05.2021r.)

2) w odległości ok. 550 metrów od wejścia głównego do żłobka znajduje się przystanek MPK
– przystanek Gaj – linia 136 145 oraz K. (stan na 07.05.2021r.)

Dostępność wejścia
1) do budynku prowadzą dwa wejście od strony ul. Radkowskiej;
2) wejścia do budynku jest zabezpieczone systemem kart wstępu.
3) wejścia nie posiadają utrudnień architektonicznych w postaci schodów.
4) nad wejściem nie ma głośników systemu naprowadzającego dźwiękowo osoby niewidome i słabowidzące.
5) do budynku i pomieszczeń ogólnodostępnych można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

Dostępność parkingu
Przy budynku jest parking przeznaczony dla rodziców.

Dostępność toalety
W budynku jest toaleta dla osób niepełnosprawnych.

Żłobek „Małe Skauty I”
ul. Radkowska 26, Wrocław