Nasze projekty

Projekty realizowane w naszym przedszkolu

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Celem programu jest promowanie wśród dzieci czytelnictwa, zainteresowania bajką
i baśnią, jako sposobu na rozwój, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka.

Autorski projekt edukacyjny „Zaradność. Uśmiech. Ciekawość. Harcerstwo. – Z.U.C.H”

Naczelnym celem projektu jest wykorzystanie elementów metodyki zuchowej w rozwijaniu samodzielności i zaradności dzieci oraz przyswajaniu  norm i zachowań społecznych.

Międzynarodowy projekt „Dotnij, poczuj, zobacz”

Głównym zamierzeniem projektu jest wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego.

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty I
ul. Gwiaździsta 55, Wrocław
biuro1@wroclawskieskauty.pl

O nas

Przedszkola Wrocławskie Skauty powstały z myślą o Dzieciach, dla których odkrywanie otaczającego ich świata jest prawdziwą pasją. Nasze placówki zapewniają wszechstronny rozwój i wieloetapowe poznawanie aspektów życia w grupie rówieśniczej.

Zobacz nas na