Nasza Kadra

Powierzenie swojego dziecka nieznanym osobom jest jednym z najbardziej stresujących momentów, z którym muszą się zmierzyć Rodzice Przedszkolaka.

Aby choć trochę oswoić ten strach i zmniejszyć Państwa stres, serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami! Poznajmy się lepiej!

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

W codziennej pracy nasi nauczyciele realizują program edukacyjny zgodny z najnowszą podstawą programową, rozszerzony o autorskie programy.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w godz. 6:30 – 17:30

Grupa Wiewiórki:

Nauczyciel: Marcela Konecka

Nauczyciel: Laura Kowalczyk

Grupa Jeżyki:

Nauczyciel: Anna Nowak

Nauczyciel: Laura Kowalczyk

Grupa Żabki:

Nauczyciel: Karolina Niedźwiecka

Nauczyciel: Aleksandra Dembińska

Grupa Sówki:

Nauczyciel: Angelika Krawiec