08-11.06 Jammik – prace techniczne

06 czerwca 2023

Dzień dobry,

otrzymaliśmy dziś informację od administratora systemu jammik, że w dniach 08-11.06.2023r. w systemie planowane są prace techniczne. Z tego powodu system jammik może być czasowo niedostępny.

Przepraszamy za utrudnienia.

Jeśli ktoś z Państwa, będzie miał z tego powodu problem z odwołaniem posiłków – proszę o wiadomość e-mail ze zgłoszeniem nieobecności do sekretariatu – biuro4@wroclawskieskauty.pl

Nieobecności odwołujemy maksymalnie do godz. 18:00 w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka.