Organizacja i godziny pracy

ROCZNA ORGANIZACJA PRZEDSZKOLA

Wrocławskie Skauty zapraszają od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30.

Przedszkola są czynne cały rok, z wyjątkiem trzech tygodni w okresie wakacyjnym, podczas których udzielany jest urlop wypoczynkowy pracownikom oraz trwa przerwa remontowa niezbędna po miesiącach intensywnego użytkowania budynku. Termin przerwy podawany jest z odpowiednim wyprzedzeniem.

PRZERWA WAKACYJNA W ROKU 2023/2024:

15 lipca – 2 sierpnia 2024

Zapisy prowadzimy cały rok, w zależności od ilości wolnych miejsc. Gwarantujemy elastyczny okres adaptacji Dziecka, indywidualnie dopasowany
do każdej Rodziny.

Więcej o zapisach, w zakładce REKRUTACJA

ROCZNA-ORGANIZACJA-PRZEDSZKOLA-480x360

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w godz. 6:30 – 17:30