WAŻNE INFORMACJE

OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024:

POBYT DZIECKA W PLACÓWCE:

• 5 pierwszych godzin pobytu – BEZPŁATNE
  • Każda kolejna rozpoczęta godzina pobytu – 1,30zł

Miesięczna opłata, wskazująca ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu, ponad czas przeznaczony na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę ustalana jest na podstawie zapisów w systemie informatycznym „E-Lizak”. Zapisy przekazywane są do systemu na podstawie odbić kart zbliżeniowych.

WYŻYWIENIE:

• Wyżywienie bez diety – Całodzienne wyżywienie – 21,00zł/dzień
  • Wyżywienie z dietą (1 alergen) – Całodzienne wyżywienie – 23,00zł/dzień
  • Wyżywienie z dietą specjalistyczną (2 lub więcej alergenów) – Całodzienne wyżywienie – 25,00zł/dzień

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu ulega proporcjonalnemu pomniejszeniu, za każdy dzień nieobecności dziecka, pod warunkiem dokonania przez rodzica stosownej adnotacji w systemie informatycznym „E-Lizak”, a dotyczącej absencji dziecka w przedszkolu. Aby opłata została pomniejszona, zgłoszenie nieobecności dziecka musi nastąpić nie później niż w dniu absencji dziecka w przedszkolu do godziny 5:00.

Informacja o całościowej miesięcznej opłacie za przedszkole jest udostępniana w systemie informatycznym „E-Lizak” – login i hasło rodzic otrzymuje od przedszkola. Opłatę rodzic wnosi do 10-tego dnia każdego miesiąca na indywidualny rachunek bankowy wskazany na wygenerowanych rachunku z systemu „E-Lizak”.

WYPRAWKA – Czyli co „Wrocławski Skaut” powinien zabrać ze sobą do przedszkola?

• Podpisany bidon
  • Poduszka, kocyk (dotyczy dzieci trzy-letnich, które odpoczywają po obiedzie)
  • Kapcie z podeszwą antypoślizgową
  • Podpisane rzeczy na zmianę (dwa komplety – koszulki, spodnie, skarpetki, bielizna)