14 kwietnia 2023

Dnia 14 kwietnia 2023roku w przedszkolu „Wrocławskie Skauty IV” odbył się konkurs recytatorsko – logopedyczny. W konkursie wzięło udział 24 uczestników z różnych grup wiekowych. Najmłodsza uczestniczka miała 3 lata, jednak znaczna przewaga była 5-6 latków. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy wierszyki z serii „logopedyczne wierszyki łamiące języki”. Komisja w trzyosobowym składzie wyłoniła I/II/III miejsce oraz  7 wyróżnień. Wszystkie dzieci niezależnie od miejsca otrzymały piękne, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Jury przy ocenie występów brało pod uwagę opanowanie treści utworu, dykcję podczas jego deklamowania, strój dzieci oraz rekwizyty , którymi się posiłkowali.

Wszystkim małym artystom oraz ich rodzicom składamy raz jeszcze serdecznie podziękowania oraz gratulacje uzdolnień dzieci 🙂