LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH/NIEZAKWALIFIKOWANYCH

15 kwietnia 2024

Szanowni Państwo,

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji  w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 opublikowano listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Zostały wywieszone na tablicy informacyjnej przed sekretariatem przedszkola na I piętrze budynku.

Dodatkowo kandydaci od godziny 14:00 mogą zalogować się do systemu w celu sprawdzenia wyników na swoim koncie, a także od godziny 14:00 będą otrzymywać e-mail z informacją o kwalifikacji i możliwości rezygnacji z miejsca.

W dniu 15.04.2024 r. od godziny 8:00 do 17.04.2024 r. do godziny 15:00 kandydaci będą mogli również złożyć rezygnację z zakwalifikowani do placówki w systemie lub bezpośrednio w sekretariacie