Polisa ubezpieczeniowa na rok szkolny 2023/2024

23 czerwca 2023

Drodzy Rodzice!

Jak co roku serdecznie zapraszam do zakupu polisy ubezpieczeniowej dla waszych dzieci (od pierwszego dnia życia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia, studia do 25 roku życia), która zapewni ochronę finansową waszym dzieciom od 01.09.2023 do 31.08.2024 min. od wypadków, złamań, pobytu w szpitalu, Covid-19 i ukąszenia kleszcza przez całą dobę i na całym świecie – szczegóły na stronie www.polisadlasmyka.pl 

Aby zakup polisę w Allianz jak w roku ubiegłym należy wejść na stronę www.PolisaDlaSmyka.pl  i kliknąć w przycisk ZAKUP ONLINE – nastąpi przekierowanie na stronę Ubezpieczyciela firmę Allianz. 

Rodzice którzy zakupią u nas pakiet nr 4 otrzymają kubek z logo Smyka (odbiór wyłącznie  osobisty w Kancelarii po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru).   

Zakres szczegółowy poszczególnych wariantów polisy oraz Ogólne Warunki OWU i przykładowe wypłaty roszczeń u naszych dzieci w obecnym roku szkolnym, są również dostępne na naszej stronie internetowej www.PolisaDlaSmyka.pl 

Po zakupie polisy online Rodzic/Opiekun otrzyma Certyfikat polisy, aby okazać go w placówce oraz może samodzielnie – elektronicznie zgłosić roszczenie do Allianz.

Ważne:

Rodzic/Opiekun może kupić od razu polisy dla wszystkich swoich dzieci, które uczęszczają do różnych placówek (od pierwszego dnia życia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia, studia do 25 roku życia) i są w różnym wieku. Przy zmianie placówki w trakcie roku szkolnego polisa idzie za dzieckiem.

Polisę mogą również poprzez ww. link zakupić Wasi znajomi i rodzina dla swoich dzieci uczęszczające do różnych placówek oświatowych w całym kraju.

W przypadku pytań lub problemów technicznych z zakupem polisy należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Polisa Dla Smyka – kontakt  dostępny na stronie www.PolisaDlaSmyka.pl

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Dominik Filas 

Lextrim | GROUP

Kontakt

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty V
ul. Dubois 33-35a, Wrocław
(budynek CRZ Krzywy Komin)
71 733 44 30
biuro5@wroclawskieskauty.pl

O nas

Przedszkola Wrocławskie Skauty powstały z myślą o Dzieciach, dla których odkrywanie otaczającego ich świata jest prawdziwą pasją. Nasze placówki zapewniają wszechstronny rozwój i wieloetapowe poznawanie aspektów życia w grupie rówieśniczej.

Zobacz nas na

Skip to content