POLISA UBEZPIECZENIOWA ROK SZKOLNY 2022/2023

07 czerwca 2022

Drodzy Rodzice!

Zapraszam do zakupu polisy ubezpieczeniowej dla waszych dzieci, która zapewni ochronę waszym dzieciom od 01.09.2022 do 31.08.2023 min. od wypadków, pobytu w szpitalu, Covid-19 itd. Zakup polisy w Avivie jak w roku ubiegłym poprzez stronę www.PolisaDlaSmyka.pl klikając w zakładki zakup online – nastąpi przekierowanie na stronę Ubezpieczyciela.

Rodzice którzy zakupią wariant celujący poprzez stronę www.polisadlasmyka.pl otrzymają kubek lub maseczkę z logo Smyka – wzor na grafice (odbiór wyłącznie  osobisty w Kancelarii po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru).   

Zakres szczegółowy poszczególnych wariantów polisy oraz Ogólne Warunki OWU i przykładowe wypłaty roszczeń u naszych dzieci w obecnym roku szkolnym, są również dostępne na naszej stronie internetowej Polisa Dla Smyka www.PolisaDlaSmyka.pl 

Po zakupie polisy online Rodzic/Opiekun może pobrać Certyfikat polisy, aby okazać go w placówce oraz może samodzielnie – elektronicznie zgłosić roszczenie do Avivy.

Rodzic/Opiekun może kupić od razu polisy dla wszystkich swoich dzieci, które uczęszczają do różnych placówek (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia) i są w różnym wieku. Przy zmianie placówki w trakcie roku szkolnego polisa idzie za dzieckiem.

Polisę mogą również zakupić poprzez stronę www.PolisaDlaSmyka.pl znajomi i rodzina dla swoich dzieci uczęszczające do różnych placówek oświatowych w całym kraju.

W przypadku pytań lub problemów technicznych z zakupem polisy należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Polisa Dla Smyka – kontakt  dostępny na stronie www.PolisaDlaSmyka.pl

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Dominik Filas 

Lextrim | GROUP

Kontakt

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty V
ul. Dubois 33-35a, Wrocław
(budynek CRZ Krzywy Komin)
71 733 44 30
biuro5@wroclawskieskauty.pl

O nas

Przedszkola Wrocławskie Skauty powstały z myślą o Dzieciach, dla których odkrywanie otaczającego ich świata jest prawdziwą pasją. Nasze placówki zapewniają wszechstronny rozwój i wieloetapowe poznawanie aspektów życia w grupie rówieśniczej.

Zobacz nas na

Skip to content